FOTO/ Mozzik probleme me policinë në Kosovë, vëllai i tij zbulon çfarë ka ndodhur

FOTO/ Mozzik probleme me policinë në Kosovë, vëllai i tij zbulon çfarë ka ndodhur

08:47, 01/05/2019

Reperi i njohur Mozzik së bashku me partneren e tij Loredana janë kthyer  ndër çiftet më të komentuara të showbizit.

Tashmë çifti së bashku me vajzën e tyre Hana jetojnë në Zvicër, por së fundmi reperi ndodhet në Kosovë dhe ditën e djeshme ai është ndalur nga policia e Kosovës.

Këtë në fillim e bëri të ditur vëllai i tij Getinjo me anë të një statusi në Instastory ku shkruante:

"Mozzik, t’thojsha mos u gut hehe" duke zbuluar kështu dhe arsyen e ndalimit nga policia e cila është tejkalimi i shpejtësisë.

Më pas ka qënë vetë reperi që ka postuar foto në llogarine e tij në Instagram teksa priste të merrte fletën e gjobës së prerë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco