FOTO/ Teksa pozonte Arjola Shehun e 'tradhëton' fustani tregon më shumë se ç'duhet

FOTO/ Teksa pozonte Arjola Shehun e 'tradhëton' fustani tregon më shumë se ç'duhet

08:27, 01/05/2019

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun, Arjola Shehu ishte pak ditë më parë në Pallatin e Koncerteve për të ndjekur koncertin madhështor të Olen Çezarit.

 Paparazi i "Panorama plus" e ka fotografuar Arjolën teksa qëndronte ulur, e veshur me një fustan që i tregonte këmbët e gjata, një nga pikat më të forta të trupit të saj perfekt.

 Arjola kishte shkuar në koncert e shoqëruar nga këngëtarja dhe prezantuesja Evi Reçi dhe dy vajzat shfaqen të qeshura teksa pozojnë.

Pritet që Arjola së shpejti të rikthehet në ekran me një projekt të ri.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco