E bujshme! John Cena aktori i ri i 'Fast and Furious 9'

E bujshme! John Cena aktori i ri i 'Fast and Furious 9'

01:56, 01/05/2019

Ndërsa festoi premierën e "Avengers: Endgame", Vin Diesel lumturoi fansat ndërsa lajmëroi shtimin e një anëtari të ri në familjen e "Fast and Furious".

Aktori më i ri do jetë ylli i WWE, John Cena.

51-vjeçari, i cili luajti rolin e Dominic Toretto në gjashtë nga tetë filmat e fundit, njoftoi lajmin në një postim në Instagram.

Në fillim të video Diesel pohoi se shumë shpesh sheh në ëndërr mikun e tij të ndjerë, Paul Walker, që ndërroi jetë pas një aksidenti me makinë në vitin 2013.

Dhe në fund të videos u shfaq mundësi profesionist John Cena, i cili foli asnjë fjalë por vetëm tundi kokën dhe e shkeli syrin.

Postimi duket si një njoftim që Cena do ketë një rol në "Fast and Furious 9", që është planifikuar të godasë ekranet e mëdha të kinemave në vitin 2020.

 

 

View this post on Instagram

Thank you Pablo.

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco