Marina Vjollca tërbon rrjetin me FOTOT e fundit, shfaqet ‘e lagur’ dhe tejet sensuale

Marina Vjollca tërbon rrjetin me FOTOT e fundit, shfaqet ‘e lagur’ dhe tejet sensuale

20:56, 24/04/2019

Ka pothuajse një javë qëkurse prezantuesja seksi shqiptare kishte postuar në rrjetet sociale.

Postimi i saj i fundit në Instagram ishte para një jave, kur katedralen Notre-Dame e kishte kapluar zjarri në Paris.

E pas një jave Marina është shfaqur tepër seksi në disa fotografi, që ka postuar në këtë rrjet social.

Ajo shihet e sapo dalë nga banjo, me flokë të lagura, derisa ekspozon fytyrën dhe këmbët e saj seksi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The best team???????? Photography: @renuarlocaj Make up: @arber_bytyqi_mua Hair: @erblinxerxa_studiovolume

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco