FOTO/ Lori Hoxha pa sutjena, gati sa nuk i nxori të gjitha në shesh

FOTO/ Lori Hoxha pa sutjena, gati sa nuk i nxori të gjitha në shesh

19:46, 24/04/2019

Fustani për pak as nuk e tradhtoi keq Lori Hoxhën për t'ia 'nxjerrë' të gjitha në shesh.

Trashëgimtaren e Top Channel jemi mësuar ta shohim aktive nëpër rrjete sociale, aty ku bën publikimin e fotografive të ndryshme.

Ajo njihet për stilin e veçantë të veshjes, por Lori shpesh komentohet edhe për provokimet, që i bën me veshjet.

Para pak minutash e ka publikuar një foto, në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe duket sikur nuk ka fare sutjena.

Gjoksi i saj ka marrë vëmendjen, pasi fustani gati sa nuk e tradhtoi dhe rrezikoi t’i dilnin në shesh të gjitha.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco