FOTO/ Pas daljes nga psikiatria, Britney Spears thyen heshtjen

FOTO/ Pas daljes nga psikiatria, Britney Spears thyen heshtjen

19:12, 24/04/2019

Këngëtarja e njohur Britney Spears ka folur për të parën herë pas daljes nga psikiatria, ku u shtrua një javë më parë për shkak të problemeve të shëndetit mendor.

Me anë të një videomesazhi të postuar në rrjetin social “Instagram”, Britney është shprehur se kërkon kohë për t’u përballur me stresin dhe ankthin e kohëve të fundit dhe u kërkon fansave të saj që të mos shqetësohen pasi do të rikthehet shumë shpejt. Teksa ka shprehur mirënjohjen e saj ndaj tyre, Britney kërkoi për pak kohë privatësi.Ajo ka bërë me dije se ky reagim ka ardhur si pasojë lajmeve dhe thashethemeve që kanë qarkulluar kohët e fundit për të.

“Ka thashetheme, kërcënime me vdekje për familjen time dhe ekipin tim, dhe shumë gjëra të çmendura janë thënë. Po përpiqem të marr pak kohë për veten time, por çdo gjë që po ndodh po ma bën më të vështirë. Mos besoni çdo gjë që lexoni dhe dëgjoni”-është shprehur 37-vjeçarja, duke shtuar më tej se email-et që kanë nisur të qarkullojnë në emër të saj janë të stisura nga ish-menaxheri Sam Lutfi.

View this post on Instagram

I wanted to say hi, because things that are being said have just gotten out of control!!! Wow!!! There’s rumors, death threats to my family and my team, and just so many things crazy things being said. I am trying to take a moment for myself, but everything that’s happening is just making it harder for me. Don’t believe everything you read and hear. These fake emails everywhere were crafted by Sam Lutfi years ago... I did not write them. He was pretending to be me and communicating with my team with a fake email address. My situation is unique, but I promise I’m doing what’s best at this moment ???????????? You may not know this about me, but I am strong, and stand up for what I want! Your love and dedication is amazing, but what I need right now is a little bit of privacy to deal with all the hard things that life is throwing my way. If you could do that, I would be forever grateful. Love you ??????

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco