FOTO/ Enca ‘nudo’ në shtrat, por as ajo vetë nuk është e kënaqur me trupin e saj

FOTO/ Enca ‘nudo’ në shtrat, por as ajo vetë nuk është e kënaqur me trupin e saj

18:23, 24/04/2019

Sërish rrobat ishin të tepërta. Këngëtarja Enca Haxhiu ka posuar me një foto mjaft provokuese. Krejtësisht e zhveshur dhe mban para vetëm një jastëk.

Dëshira e saj është të jetë e nxirë dhe tani po aq sa ç’ka qenë në verë. Këngëtares i mungojnë ditët e nxehta, ndërkohë që po i vë flakën rrjetit me pozat provokuese.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miremengjesiiii ?? Kam nevoje te jem kaq e nxire ne jeten time tani ??????????‍??????????‍??????????‍?? #tb

A post shared by ENCA (@enca) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco