VIDEO/ Enca e ka për herë të parë, ja çfarë thotë

VIDEO/ Enca e ka për herë të parë, ja çfarë thotë

00:17, 23/04/2019

Këngëtarja Enca Haxhiu i është dashur kohë që ta bëj një gjë që ndoshta pak femra kanë guxim

Ajo në një video që e ka postuar në rrjetet sociale ka shkruar se është hera e parë që ajo vozit dhe xhiron në të njëjtën kohë.

“Multitasking! Videoja e parë që bëj duke i dhënë makinës, në kaq shumë kohë”, ka shkruar ajo.

Ja videoja:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco