VIDEO/ ‘Na kapi budallallëku’, Rudina Magjistari nuk ndalon dot së qeshuri në emision

VIDEO/ ‘Na kapi budallallëku’, Rudina Magjistari nuk ndalon dot së qeshuri në emision

21:44, 22/04/2019

Pasditen e sotme ishte i ftuar në emisionin ‘Rudina’ drejtori i Programacionit të ‘TV Klan’, Albert Dumani.

Moderatorja e emisionit Rudina Magjistari, së bashku me Albertin në një moment të caktuar gjatë intervistës nisën të qeshnin dhe nuk po ndalonin dot!

Dumani po fliste për udhëtimin e tij në Indi, dhe u ngatërrua teksa thoshte: ‘Për mua ishte udhëtimi i jetës. Ishte vend që ne e kemi parë vetëm në foto apo në ndonjë serial, por teksa e shikoje me sytë e tu, me sytë e ty, me sytë e tu…’.

Këtu Rudina nisi të qeshte me të madhe së bashku me Albertin.

‘Na kapi budallallëku, marrim frymë thellë edhe ristartojmë!’,  tha moderatorja dhe më pas vijoi intervista.

Videon në minutën 1:10:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco