VIDEO/ Maluma dhe Madona martohen

VIDEO/ Maluma dhe Madona martohen

10:23, 22/04/2019

Bashkëpunimi i dy këngëtarëvë të njohur Madona dhe Maluma është pëlqyer nga të gjithë fansat e tyre.

Kënga titullohet ‘Medem’ dhe është hedhur në Youtube vetëm në audio.

Por së fundmi Madona ka treguar se ajo po xhiron videoklipin e kësaj këngë.

Dhe duket se në videoklip do zhvillohet një dasmë,  ajo mes Madonnës dhe Malumas.

Pamjet nga xhirimet tregojnë këngëtaren të veshur me vello, kapele kauboji dhe dorashka lëkure.

Ndërsa këngëtari shihet i veshur si dhëndër.

Në një nga fotot e publikuara këngëtarja shihet që ka mbështjellë krahët e saj rreth qafës së Malumas.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco