Bes Kallaku tregon momentet e tmerrit të Xhensilës: Ikim se janë malokëëë

Bes Kallaku tregon momentet e tmerrit të Xhensilës: Ikim se janë malokëëë

10:14, 22/04/2019

SĂ« fundmi nĂ« emisionin ‘Thumb’ ishte i ftuar aktori i humorit Bes Kallaku.

Në emision aktori foli për jetën profesionale të tij por dhe atë private.

NdĂ«r tĂ« tjera Besi ka treguar njĂ« histori që do t’ju 'shkrij' sĂ« qeshuri nĂ« kohĂ«n kur Xhensila ishte shtatzĂ«nĂ«.

'Duke qenĂ« se gjendja emocionale, hormonale e XhensilĂ«s ishte e rĂ«nduar dhe i thashĂ« hajde tĂ« dalim, mendova ta nxjerr pak qĂ« tĂ« kalojĂ« kohĂ«n. NjĂ« shok i imi nĂ« Ulqin martonte vajzĂ«n dhe mendova qĂ« ta ç’kompleksoja pak. Shkuam nĂ« dasmĂ« dhe unĂ« do tĂ« kĂ«ndoja “Skifterja e zemrĂ«s” kur do tĂ« hynte çifti, por ishte dasĂ«m me 700 veta.

UnĂ« dola mbrapa dhe lashĂ« XhensilĂ«n te miqtĂ« e mi, tavolina e tretĂ«. I thashĂ« edhe atyre Ă«shtĂ« pak e ngurtĂ«suar prej vajzĂ«s e prandaj vendosa tĂ« vijmĂ« qĂ« tĂ« dali pak tĂ« lĂ«vizi. Vjen çifti, por Xhensila ka tmerr armĂ«t dhe sa filloi tĂ« qetĂ«sohej, ja dha njĂ« tek tavolina ngjitur ‘pam pam pam’ edhe tjetri tek tavolina me larg ‘pam pam pam’. Ajo u çua duke mĂ« ndjekur mua, ndĂ«rsa unĂ« me tĂ« zotin e shtĂ«pisĂ« po mbushnim kallashin. MĂ« vjen mua duke bĂ«rtitur ‘Besiiii, Besiiiii”, ndĂ«rkohĂ« njĂ« shoku im i thotĂ« ” S’ka gjĂ« se janĂ« manovĂ«r, janĂ« manovĂ«r”. Xhensila ngaqĂ« ishte e terrorizuar ja dha: “Ikim se janĂ« malokĂ« janĂ« malokĂ«Ă«Ă«â€, tregoi Besi.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

lushingabarbullushi22/04/2019 12:30

Ja u hangert kaken malokve.

Shto koment

Denonco