FOTO/ Ja si i festojnë Pashkët Elita, Gjiko dhe Zëri

FOTO/ Ja si i festojnë Pashkët Elita, Gjiko dhe Zëri

10:04, 22/04/2019

Çifti i njohur i showbizit Elita Rudi dhe Gjiko disa muaj më parë u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.

Çifti ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht kanë publikuar foto dhe video të Zërit,  i cili që tani ka krijuar fansat e tij.

Dhe  ditën e djeshme ato kanë festuar për herë të parë pushimet me vogëlushin Zëri.

 Ka qenë Elita ajo që ka publikuar disa foto dhe video nga pushimet.

Ata kanë zgjedhur që festën e Pashkëve ta festojnë familjarisht në një vend bregdetar.

Nga postimet që Elita dhe reperi kanë postuar shihet se shfaqen mjaft të lumtur duke shijuar vendin relaksues dhe djalin e tyre.

ImageImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco