FOTO/ Brenda ditëlindjes luksoze të Andrra Destanit

FOTO/ Brenda ditëlindjes luksoze të Andrra Destanit

08:51, 22/04/2019

Janë bërë një nga çiftet më të parapëlqyera për publikun shqiptar.

Ajo është një vajzë e bukur dhe elegante madje së fundmi edhe një sipërmarrëse e suksesshme ndërsa ai është një këngëtar shumë i njohur dhe i dashur për të gjithë bëhëtë fjalë për Sinan Hoxhën dhe bashkëshorten e tij Andrra Destani e cila së fundmi ka festuar ditëlindjen.

Ka qenë Sinani i pari që ka publikuar një video nga festa e ditëlindjes së Andrrës dhe nga surpriza që i ka bërë.

‘Gëzuar ditëlindjen dashuri’, ka shkruar Sinani pranë videos ku shihej torta surprizë.

Image

Më pas ka qënë Andrra që ka ndarë foto në llogarinë e saj në Instagran nga ditëlindja e saj luksoze, siç mund ti shihni  më poshtë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#birthdaygirl ???????? Thank you @andrracouture @rita.s_salon @vipeventorganiser ??

A post shared by A?drrα De??α?ι (@andrradestani) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco