Të lidhur prej vitesh, ja ç'sakrificë ka bërë Bojken Lako për Semin

Të lidhur prej vitesh, ja ç'sakrificë ka bërë Bojken Lako për Semin

08:17, 22/04/2019

Kantautori Bojken Lako ishte i ftuar sot në "E Diell" ku foli për videoklipin e tij më të fundit "Dance on the weekend", por edhe për jetën private. 

I pyetur se cila ka qenë çmenduria më e madhe që ka bërë për hir të dashurisë, Bojkeni u përgjigj:

"Kam hequr dorë nga veset për hir të saj"."Dashuria më orienton edhe në shpërthime të mëdha si emocionale ashtu dhe artistike. Besoj që është një rrugë e mirë për të gjithë ata që e ndjejnë ndikimin e dashurisë së mirë", u shpreh Bojkeni.

Kujtojmë që Bojken Lako është prej disa vitesh në një lidhje me këngëtaren Semi Jaupaj.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco