Rita Ora uron Pashkët duke pozuar në të brendshme e veshur si lepurushet seksi të ‘Playboy’-t

Rita Ora uron Pashkët duke pozuar në të brendshme e veshur si lepurushet seksi të ‘Playboy’-t

21:21, 21/04/2019

Superylli shqiptar me famë botërore, Rita Ora, sërish ka rrëmbyer vëmendjen. Ajo është shfaqur në të brendshme të bardha e veshur si lepurushet seksi të “Playboy”-t  duke treguar linjat e saj perfekte trupore.

Bukuroshja me postimin e saj provokativ ka uruar Pashkët.

Rita Ora së fundmi qëndroi në Kosovë për të promovuar një fushë humanitare të UNICEF. Ajo është aktive dhe shumë shpejt do të fillojë një seri të koncerteve në mbarë botën.

View this post on Instagram

Happy Easter ???? Lil #tb with @damon_baker

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco