Fjolla Morina del në shitje: Do bëja seks për kaq para

Fjolla Morina del në shitje: Do bëja seks për kaq para

15:54, 21/04/2019

Ashtu si është bërë edhe trendi i kohëve të fundit, shumë nga këngëtaret e njohura shqiptare dhe kosovare bëhen pjesë e komenteve të vazhdueshme për shkak të fotove që postojnë në rrjetet sociale, foto që nuk i lënë aspak vend umagjuinatës.

E tillë është edhe Fjolla Morina e cila këtë herë është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një deklarate të saj. Këngëtarja e ka pranuar se do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen, por për një shifër shumë të madhe lekësh.

“1 milion euro, po, vallai”, tha ajo. Natyrisht, ajo që mund të thuhet është se këngëtarja i ka habitur të gjithë me këtë deklaratë, pas së cilës ka pasur shumë reagime.

Kujtojmë këtu se Fjolla Morina është nëna e dy vajzave dhe për këtë arsye edhe është kritikuar më shumë nga ndjekësit, për të cilët kjo deklaratë është e tepërt për një nënë.

Fjolla e cila dikur madje ka deklaruar se është një vajzë e traditës dhe rregullav ka lënë të gjithë të mahnitur me një deklaratë si kjo e fundit.

Por si duket përfshirja në muzikë dhe nevoja për t’u përshtatur me tregun e ndryshoi jo pak vajzën konservatore të martuar sipas traditave.

Në jetën e saj këngëtarja ka pasur dy lidhje martesore. Disa vite pas ndarjes nga bashkëshorti, Fjolla nisi një lidhje të re, nga e cila erdhi në jetë vajza e saj e dytë. Fatkeqësisht, edhe kjo lidhje përfundoi disa muaj para lindjes së vajzës së tyre.

Fjolla e nisi muzikën si hobi, të cilin pastaj e ktheu në profesion, pasi, siç thotë, këtë talent e ka trashëguar nga e ëma. Si shumë këngëtarë, edhe Fjolla u bë e njohur me performancat e saj në festivale që nga viti 2006.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco