FOTO-VIDEO/ Studentja bëhet histerike, blen fustanin online dhe shikoni si i rri

FOTO-VIDEO/ Studentja bëhet histerike, blen fustanin online dhe shikoni si i rri

09:25, 21/04/2019

Një studente kaloi në histeri pasi një fustan prej 32.36 Euro që bleu në internet ishte krejtësisht i tejdukshëm dhe nuk ngjante aspak me foton e publikuar në internet.

Jodie Hoëard, 18 vjeçe nga Dublini, ndu një video dhe foto të veshjes së verdhë të tmerrshme në Tëitter, duke zbuluar se sa e pafat ndihej.

Ajo tregoi se vazhdimisht bënte blerje në internet por kjo ishte e para herë që zhgënjehej kaq keq.

Ajo shpjegoi: "Fustani doli si një reklamë në Instagram dhe unë klikova në faqe dhe bëra blerjen”.

Jodie nuk mund të mbante më të qeshurën e saj kur pa se çfarë mori me postë.

 


 

 

Image

Image

si rrinte fustani 

Image

si dukej online

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco