VIDEO/ 'Pastruesja' seksi që po çmend rrjetet sociale

VIDEO/ 'Pastruesja' seksi që po çmend rrjetet sociale

21:17, 20/04/2019

Pastruesja që po çmend rrjetet sociale. Po flasim për Ruby Day, e cila ka më shumë se 437 000 ndjekës dhe 89 milionë klikime në kanalin e saj në Youtube. Këto shifra e bëjnë atë një nga pastrueset më të suksesshme në YouTube.

Amerikanja publikon video duke pastruar e veshur në mënyrë shumë provokuese.

Duke i hedhur një shikim të shpejtë komenteve në videot e saj, e kupton më së miri pse njerëzit tërhiqen nga videot e saj.

“Më pëlqen shumë kur të shoh duke pastruar… sidomos kur përkulesh”, shkruan një komentues.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco