FOTO/ Ja si e kujton Oriola Marashi ‘takimin’ me një prej meshkujve që do më shumë

FOTO/ Ja si e kujton Oriola Marashi ‘takimin’ me një prej meshkujve që do më shumë

15:28, 20/04/2019
A+ Aa A-

Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit, fotot e videos e saj provokuese nuk kanë si të mos tërheqin vëmendjen e të komentohen shumë.

Djemtë 'lënë kokën' pas saj e kjo kuptohet edhe nga komentet e shumta që modelja merr.

Përveç kësaj, gjithashtu nuk ka dyshime për shoqërinë e ngushtë që modelja ka me fotografin Endrit Mertiri.

Dyshen e shohim gjithmonë bashkë nëpërmjet postimeve që ata bëjnë në rrjetet sociale dhe nuk mund të themi se nuk jemi xhelozë për shoqërinë e tyre kaq të ngushtë.

Së fundmi Oriola ka postuar një foto duke kujtuar një moment të bukur nga viti 2017 me Endritin, ku fotografi i ka dhënë modeles xhaketën e tij.

'Më dha xhaketën e tij' ka shkruar në postim modelja duke i shoqëruar fjalët e saj me një emoji zemër.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco