Rita Ora publikon këngën e re, por Kosova nuk e dëgjon dot. Ja arsyeja

Rita Ora publikon këngën e re, por Kosova nuk e dëgjon dot. Ja arsyeja

15:18, 20/04/2019

Më 18 prill këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora publikoi këngën e saj më të re “Carry On”, një duet me DJ-in e njohur, Kygo.

Kjo këngë siç u bë e ditur do të jetë edhe kolonë muzikore e filmit të famshëm të animuar “Pokemon Detective Pikachu”, që pritet të publikohet më 10 maj.

Por një lajm i keq vjen për të gjithë fansat e Ritës në Kosovë, pasi klipi i ri i këngëtares nuk është i aksesueshëm nga ata. “Videoja e pavlefshme në vendin tuaj”, është fjalia që të del nëse je në Kosovë dhe tentosh të dëgjosh këngën e Rita Orës.

Burimi: Prive.al 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco