FOTO/ Një zgjim i bukur si i Çiljetës. Këngëtarja zbulon suprizën e djalit të saj

FOTO/ Një zgjim i bukur si i Çiljetës. Këngëtarja zbulon suprizën e djalit të saj

15:12, 20/04/2019

Ajo është nga ato nëna që duket se i bën të gjitha!

Po flasim për këngëtaren Çiljeta Xhilaga e cila herë pas here na e pasqyron marrëdhënien e saj nënë e bir në Instagram.

Gjithashtu këngëtarja ka treguar gjithmonë në intervista se  Fernando është një nga dashuritë më të mëdha të saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një video ku duket se për të dita ka nisur në formën më të bukur.

Në të shihet vogëlushi i saj duke i rënë kitarës dhe bashkangjitur ajo ka shkruar:

“Duke zgjuar mamin nga gjumi si një mariaçi me kitarë mbrapsht”.

Mesa duket Fernando e ka gjetur mënyrën se si ta surprizojë këngëtaren, ndaj dhe Çiljeta nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë këtë moment të veçantë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco