FOTO/  Ylli Limani prek me fjalët thënë së motrës në ditën e saj më të bukur

FOTO/ Ylli Limani prek me fjalët thënë së motrës në ditën e saj më të bukur

14:27, 20/04/2019

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të talentuar në botën e muzikës shqiptare.

Padyshim zëri i tij i veçantë dhe tekstet e tij 'goditëse' e kanë bërë këngëtarin një ndër më të preferuarit për publikun.

E së fundmi këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij foto nga dita më e lumtur e motrës së tij Hana.

Bashkangjitur më fotot e motrës së këngëtarit, e cila është bërë nuse, ai ka shkruar:

“Nga një motër e dashur në një grua të adhurueshme: Hana, e dashur motër je më e mira. Urime martesa me Lorentin, ju dua”.

Ne foto shihet imazhi më i bukur i vëllait dhe motrës së bashku në një nga ditët më të rëndësishme të tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco