Monica i kërkoi një FOTO,Loriku tregohet i 'pamëshirshëm' e hedh në det

Monica i kërkoi një FOTO,Loriku tregohet i 'pamëshirshëm' e hedh në det

15:14, 19/04/2019

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana prej vitesh është i martuar me arkitekten italiane Monika.

Nëse hapin Instagramin e Monikës shohim që profili isaj është i mbushur me foto të ndryshme.

Por për të bërë foto perfekte për ndjekësit, Monica kalon një sërë peripecish dhe veçanërisht refuzimin e bashkëshortit Lorik i cili nuk i duron dot fotot.

Dhe këtë ajo e ka treguar ditën e sotme në Instastory përmes ca fotove.

Mënyra sesi e ka shpjeguar Monica situatën është mjaft për të qeshur ndaj ju ftojmë ta shijoni dhe ju përmes fotove të mëposhtme:

Image

Image

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco