'Simaj' e prezantoi me prindërit të fejuarin 20 vite më të madh, ja si e priten ato

'Simaj' e prezantoi me prindërit të fejuarin 20 vite më të madh, ja si e priten ato

14:29, 19/04/2019

Me siguri të gjithë e mbani mend "Simaj" në serialin "Kuzey Guney" pasi roli i saj nuk mund të harrohet duke qenë se në fillim të serialit ishte e dashura e personazhit kryesor Kuzey.

Aktorja Hazar Erguçlu tanimë është ndër më të njohurat në Turqi dhe numëron role në dhjetëra seriale.

Së fundmi aktorja 26-vjeçare është përfolur për një lidhje me regjisorin 45-vjeçar Onur Unlu.

Dhe së fundmi aktorja turke e ka prezantuar regjisorin me familjen e saj dhe e pyetur nga gazetarët në lidhje me këtë fakt ajo është përgjigjur:

’Çdo gjë shkoj mirë dhe bukur. Të gjithë ishin të kënaqur nga takimi’.

Më pas aktorja shtoi ‘ Ne jemi të dashuruar dhe më të lumtur si asnjëherë’.

 Image
 Image
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco