FOTO/ Si rrallëherë. Vetëm 'ujë dhe sapun', ja si duket Eni Çobani

FOTO/ Si rrallëherë. Vetëm 'ujë dhe sapun', ja si duket Eni Çobani

12:58, 19/04/2019

 Eni Çobani mbetet prej vitesh një nga juristet më të dashura për publikun e që me rubrikën ‘Shiheminë gjyq’ ka ndihmuar qindra shqiptarë.

Në ‘Instagram-in’ e saj ajo publikon herë pas here ‘feedback-un’ që merr nga puna e saj por jo vetëm.

Juristja e njohur herë pas herë publikon dhe foto nga jeta e saj private që nuk kalojnë pa marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Gjithashtu Enin jemi mësuar gjithmonë ta shohim të kuruar deri në detaje.

Por ditën e sotme ajo ka shuar kuriozitetin e të gjithëve se si duket thjesh ujë dhe sapun.

Në një foto të publikuar në Instastory Eni shfaqet e veshur sport me një kapele në kokë dhe pa pike makeup-i  dhe sërish duket  bukur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Niku19/04/2019 13:31

Po pra ndaj mban ere te keqe kjo po ti afrohesh

Shto koment

Denonco