FOTO/ Wow. Në pak ditë reperi algjerian mëson të flas shqip.Ja çfarë i thotë Dhurata Dorës

FOTO/ Wow. Në pak ditë reperi algjerian mëson të flas shqip.Ja çfarë i thotë Dhurata Dorës

11:50, 19/04/2019

Dhurata Dora ditë më parë publikoi lajmin e bukur që ajo do bashkëpunonte me reperin e njohur algjerian Soolking i cili prej disas ditësh ndodhen në Shqipëri për të xhiriuar klipin.

Por siç shihet reperi është dashuruar më Shqipërinë aq sa ka mësuar të flas dhe shqip.

Në një foto të Dhurata Dorës të publikuar në llogarinë e saj në Instagram lajmëron se këngë e shumë pritur do të publikohet sot.

Komentet që e uronin këngëtaren ishin tëshumta por ai që tërhoqi vëmëndjen ishte komenti i reperit në gjuhën shqipe.

“Ju dua ok”, ka shkruar ai në shqip në postim teksa komenti i tij ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe është pëlqyer shumë.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco