FOTO/ Nuk fshihen më. Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj flirtojnë publikisht

FOTO/ Nuk fshihen më. Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj flirtojnë publikisht

14:18, 18/04/2019

Është  shkruajt gjatë në media për romancën e moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit të saj Eduart Grishaj.

Mirëpo ata se kanë pranuar asnjëherë publikisht.

Por veprimet që kanë bërë në rrjetet sociale na kanë shtuar dyshimet, aq më tepër këto komente të ditës së sotme.

Arbana ka publikuar një foto ku duket si gjithnjë mjaft në formë, ndërsa regjisori i komenton:

'Mosss, prandaj me paska ik dielli nga Londra mua'.

Dhe Arbana duket se i përgjigjet me inat: “Shih mos të të ikë ndonjë kërmill nga pjata ty”.

 Kjo replikë e Arbanës është pasuar me një tjetër koment, emoji, me gjuhën jashtë e sytë zemra nga regjisori.

ImageImage

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco