FOTO/Adelina Tahiri suprizon me çertifikatën e testit të inteligjencës

FOTO/Adelina Tahiri suprizon me çertifikatën e testit të inteligjencës

15:23, 15/04/2019

Nëse inteligjinca e juaj është mbi 140 ateherë ju jeni një gjeni.

Dhe në këtë grup futet dhe këngëtarja Adelina Tahiri.

Këtë e bëri vetë të ditur këngëtarja me anë të një postimi në Instastory duke postuar foton e çertifikatës së testit të inteligjences.

“Provoni edhe ju. Kontrolloni inteligjencën. Ju garantoj, nuk ka njohje këtu”,-shkruan ajo duke i paraprirë komenteve negative nga ndjekësit.

Për të gjithë ata që nuk e kanë bërë ende këtë test, online ka disa mundësi për ta provuar.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Noci noc15/04/2019 16:14

E para duhet te besh test ne person nen vezhgim jo ne internet, tested e internetit svlejn. E dyta po more130 ose me shume te tested e verteta ben pjese te 2% e njerzve qe kane "extra" zgjuarsi. Dhe e treta Ska ndonje domethenie te madhe Nje femi 11vjec ne ne 2016 mori 162 ne iq test, anjshtajn dhe hawkings kane mare 160!!

Shto koment

Denonco