Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Orinda publikon VIDEON e 21 viteve më parë

Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Orinda publikon VIDEON e 21 viteve më parë

14:57, 15/04/2019

 Ajo ndër vite ka moderuar disa nga emisionet e ndjekura në vendin tonë dhe aktualisht është pjesë e 'TV Klan' me emisionin "Jo vetëm modë".

Dhe bëhet fjalë për Orinda Hutën.

Siç dihet bukuroshja bjonde e ka nisur karrierën e saj në një moshë shumë të vogël dhe së fundmi është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një nga performancat e saj të para në skenë.

Orinda pak më parë ka publikuar një video ku shihet teksa këndon në Pallatin e Pionerit në festivalin e fëmijëve.

Video është filmuar 21 vite më parë dhe siç shihet Orinda duke shumë më ndryshe se tani.

Ajo shfaqet e gjatë shumë e dobët teksa po kërcen dhe këndon për publikun.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco