FOTO +18/ Basketbollistja zhvishet para kamerave, ‘tërbon’ rrjetin në Big Brother

FOTO +18/ Basketbollistja zhvishet para kamerave, ‘tërbon’ rrjetin në Big Brother

15:22, 14/04/2019

Në Itali ka nisur edicioni i 16-të i “Grande Fratelo VIP” dhe pjesë është bërë modelja dhe basketbollistja italiane, Valentina Vinjali.

27-vjeçaria është aktive ne rrjetet sociale dhe Instagram, pasi ka jo më pak se 2.2 milionë ndjekës. Valentina është një basketbolliste mjaft e njohur në Itali dhe bën bujë me linjat e saj trupore.

Në këtë show, Valentina provokon me skema të ndryshme ne dush dhe me daljet e saj me bikini. Ajo madje zhvishet para kamerave dhe është bërë një ndër femrat më të komentuara në Itali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco