FOTO/ Feston ditëlindjen, ‘Bukra’ shpërthen në lotë nga supriza e kolegëve

FOTO/ Feston ditëlindjen, ‘Bukra’ shpërthen në lotë nga supriza e kolegëve

15:54, 13/04/2019

Aktorja e njohur e ‘Portokallisë’ Albana Pipi e cila njihet ndryshe dhe me ermi 'Bukra’ për shkak të rolit në spektaklin e humorit feston sot ditëlindjen.

Dhe përmes një postimi në Instagram, Albana ka ndarë me ndjeksit e saj momente emocionuese nga surpriza që miqtë e saj në ‘Portokalli’ i kishin përgatitur.

‘Faleminderit familja ime madhe. Nuk do ti harroj kurre keto emocione. U rrita bashke me ju gjithe keto vite. Jeni jeta ime. Ju falenderoj pa fund per cdo moment emocioni, dashurie, mesimi dhe terheqje, vemendje qe me keni dhuruar.”- shkruan aktorja në videon e postuar në Instastories.

Image

 

Image

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco