FOTO/ Alba Hoxha  tashmë edhe si biznesmene

FOTO/ Alba Hoxha tashmë edhe si biznesmene

14:47, 28/03/2019

Alba Hoxha balerina e njohur e televizionit Klan është shepsh herë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë sidomos për lidhjen e saj me koreografin Albi Nako.

Por së fundmi balerinën përveç si prezantuese e motit do ta shohim dhe në rolin e biznesmenes.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Alba me një postim në llogarinë e saj në Instagram.

’Hey vajza unë sapo hapa faqen albahoxha-shop.Tashmë do të keni fatin të bleni veshje nga më të ndryshme dhe më të bukrua. Më lirë se kudo’ shkruan balerina.

 Dhe balerina i bashkohet listës së vajzave të njohura që shesin rroba online.
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco