FOTO/ 'Dështakët thonë që je për Victoria’s Secret’ ja si i përgjigjet fanses Oriola Marashi

FOTO/ 'Dështakët thonë që je për Victoria’s Secret’ ja si i përgjigjet fanses Oriola Marashi

14:26, 28/03/2019

Modelja Oriola Marashi është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo publikon foto provokative që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi modelja ka publikuar në Instagram foto duke i lënë ndjekësit e saj pa frymë.

Mirëpo në komentet e marra në foto një nga komentueset i ka shkruar:

  ‘Po pres komentin e atyre dështakëvë që thonë se je për të Victoria’s Secret’.

’Por nuk është qëllimi im për të bërë atë duhet të jetosh në Amerikë, unë nuk rri dot larg prindërve dhe shoqërisë kështu që nuk besoj se nuk do të largohesha dot nga vendi im do bëj gjëra të mira në jetë’ ka shkruajtur Oriola Marashi duke sqaruar se ndryshe nga modelet e tjera nuk synon Victoria's Secret.

ImageImage

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco