VIDEO/ ‘Ishalla nuk të bëhet xheloz burri’.I ftuari suprizon live Jonida Shehun

VIDEO/ ‘Ishalla nuk të bëhet xheloz burri’.I ftuari suprizon live Jonida Shehun

13:16, 28/03/2019

Mbrëmje ne kaluar në emisionin’Soiree’ të moderatores Jonida Shehu u diskutua për stinën e pranverës dhe atmosferën e bukur që sjell kjo stinë.

I ftuar në studio ishte dhe kuzhinieri i njohur Alfred  Marku të cilin moderatorja Jonida Shehu e pyeti se çfarë i kishte sjellë në studio.

Marku i tregoi një kurorë me lule të freskëta duke i thënë moderatores se mos bashkëshorti i saj bëhej xheloz nga ky gjest.

’E para uroj të mos bëhet xheloz burri yt’ i thotë Alfredi, moderatores.

‘Edhe është xheloz i madh ai’ ja ktheu Jonida e cila u suprizua nga dhurata që mori.

ImageImage

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kuzhinieri Alfred Marku surprizon live ne emision Jonida Shehun ne nje menyre te papritur!

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco