FOTO/ Georgina e Ronaldos, seksi vetëm me të brendshme

FOTO/ Georgina e Ronaldos, seksi vetëm me të brendshme

21:35, 27/03/2019

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është shfaqur shumë seksi me kostume banje  dhe me të brendshme nga marka Yamamay.

Modelja 25-vjeçare dukej rrezëllitëse, ndërsa shfaqte linjat e saj perfekte trupore.

Kujtojmë se në vitin 2017 ajo lindi një vajzë me Cristiano Ronaldon, të cilën e quajtën Alana Martina.

Vetë Georgina ka thënë, se lindja e vajzës e ka forcuar më shumë lidhjen me futbollistin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco