Pasi e mori në klipin e tij, këngëtari me famë botërore fiksohet me modelen shqiptare, ja çfarë i thotë

Pasi e mori në klipin e tij, këngëtari me famë botërore fiksohet me modelen shqiptare, ja çfarë i thotë

19:08, 27/03/2019

Këngëtari me famë botërore Jona Blue, xhirimet e klipit të tij të këngës "Mama" i ka realizuar në Shqipëri, në vijën bregdetare jugore të vendit tonë.

Bukurive natyrore shqiptare nuk mund t’iu mungonin as vajzat bukuroshe. Oriola Marashi është modelja figurante në këngën “Mama” e cila deritani ka arritur të mbledhë plot 563 milionë klikime.

Por përveç klikimeve dhe bukurive shqiptare, duket se Blue nuk largon dot nga mendja as bukuroshen. Kur kjo e fundit ka postuar një foto në pishina, teksa relaksohet me mikeshën e saj dhe tregojnë të pasmet, Jonas Blue nuk i ka rezistuar një komenti.

“May your life be as good as your ass”, që në shqip do të thotë:  “Uroj që jeta jote të jetë aq e mirë sa edhe të pasmet e tua”, shkruan ai.

Ndërkohë as modelja nuk ka ngurruar t’i kthejë përgjigje duke e konsideruar komentin e tij “epik”.

Mos ndoshta kjo tregon se mes tyre po lind diçka?

Kujtojmë që pjesë e klipit është edhe biznesmeni shqiptar Oni Hysenbelliu.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco