FOTO/ Ju kujtohet Ajsi Xhaxhaj e ‘Kripëmjaltëzave’? Sot është mbuluar me shami, e shihni këtu!

FOTO/ Ju kujtohet Ajsi Xhaxhaj e ‘Kripëmjaltëzave’? Sot është mbuluar me shami, e shihni këtu!

16:57, 27/03/2019

Një ndër vajzat më të famshme shqiptare pa diskutim ka qenë dhe është Ajsi Xhaxhaj. Vetëm në një moshë të vogël ajo zotëronte një famë mjaft të madhe duke u njohur si aktorja kryesore e “Kripëmjaltëzat”.

Por Ajsi vijon të aktrojë dhe e kemi parë në disa filma të Drilon Hoxhës madje na duhet ta pranojmë se është një ndër vajzat më simpatike.

Ajsi gjithashtu është aktive në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme për ndjekësit dhe miqtë e saj. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një seri videosh ku shihet se ka shkuar në xhami për t’u lutur dhe është mbuluar me shami. Sa e bukur duket!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

lushingabarbullushi27/03/2019 17:50

Po stufen e mbuloj?

Shto koment

Denonco