FOTO/ Luksi po i bën mirë, djali i Hashim Thaçit është shëndoshur aq sa nuk do ta njihni

FOTO/ Luksi po i bën mirë, djali i Hashim Thaçit është shëndoshur aq sa nuk do ta njihni

16:46, 27/03/2019
A+ Aa A-

Endriti po shijon jetën e tij, e siç duket madje pa brenga. Megjithëse jo shumë aktiv në rrjetet sociale kohët e fundit, Endriti shumë shpesh bëhet pjesë e mediave. Zakonisht përflitet për jetën e tij luksoze dhe vajzat me të cilat ai flirton.

Përveç kësaj, për të diskutohet edhe pushimet e luksit , duke shëtitur nëpër vendet e ndryshme të botës. E ky stil i jetës duket se po i bën mirë Endritit, i cili paska shtuar shumë peshë.

Kjo vërehet në fotografinë më të fundit, që i është bërë në stadiumin Fadil Vokrri, ku pa nga afër ndeshjen Kosovë – Bullgari 1-1.

Ai shihet me të atin, presidentin e Kosovës, ndërsa vërehet se Endriti ka shtuar shumë në peshë e madje ka ndryshuar paksa edhe pamjen e tij. /Gazeta Express

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco