FOTO/ 1 muaj para lindjes Diellza Kolgeci publikon imazhin e vajzës së saj

FOTO/ 1 muaj para lindjes Diellza Kolgeci publikon imazhin e vajzës së saj

13:18, 27/03/2019

Kanë kaluar shumë vite që kur u shpall “Miss Kosova” dhe Diellza Kolgeci vazhdon të jetë një nga ikonat e bukurisë shqiptare.

Diellza së bashku me basketbollistin Fisnik Rugova priten të bëhen prindër për herë të parë.

Në fillim modelja e mbajti të fshehtë shtatzëninë  e saj e ndërsa tani nuk mungojnë foto nga pritja e saj e ëmbël.

 Së fundmi modelja ka postuar  dhe një foto të vogëlushes që ende nuk ka ardhur në jetë.

Ajo nxorri pamje të marra nga  ekoja 3D ku tiparet e vajzës duken goxha qartë.

Nga fotot e publikuara Diellza duket se ka ruajtur një formë të mirë fizike dhe gjatë shtatzanisë.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco