Martohet ish burri i Meghan Markle dhe ka dy fjalë për dukeshën

Martohet ish burri i Meghan Markle dhe ka dy fjalë për dukeshën

12:12, 27/03/2019
A+ Aa A-

Nuk zgjati shumë dhe një vit pas martesës së Meghan Markle do të martohet dhe ish bashkëshorti i saj Trevor Engelson me të fejaurën e tij Tracey Kurland.

Trevor ka festaur fillimisht me shoqĂ«rinĂ« e tij dhe gjatĂ« momentit tĂ« dollisĂ« ‘Daily Mail’ raporton se ai dhe miqtĂ« i kanĂ« dedikuar disa fjalĂ« Meghanit pĂ«r dasmĂ«n mbretĂ«rore.

 “Kjo kĂ«tu, kjo Ă«shtĂ« mbretĂ«rore. MĂ« kupton çfarĂ« dua tĂ« them? Kemi humbur njĂ« pjesĂ«tar tĂ« familjes mbretĂ«rore, kemi fituar njĂ« tjetĂ«r. Por gjithsesi, ne do vazhdojmĂ« jetĂ«n”, Ă«shtĂ« shprehur njĂ« mik i Trevor, ndĂ«rsa njĂ« tjetĂ«r ka shtuar: “Je njĂ« djalĂ« i mrekullueshĂ«m. E meriton”.

Të gjithë dukeshin emocional, megjithatë dedikimet ndaj Meghan nuk kanë ndaluar.

“NĂ«se nuk do tĂ« ishte pĂ«r Trevor, nuk do ta besoja kurrĂ« se do tĂ« mund tĂ« martohesha me njĂ« princeshĂ« tĂ« ardhshme. A ka ndonjĂ« princeshĂ« tĂ« lirĂ«?”, kanĂ« vazhduar miqtĂ« e tij.

Kujtojmë se Meghan dhe Travor u martuan në vitin 2011, por u divorcuan në 2013-n.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco