FOTO/ I dedikoi plot 20 këngë shikoni sa është rritur vajza e Eminem

FOTO/ I dedikoi plot 20 këngë shikoni sa është rritur vajza e Eminem

11:21, 26/03/2019

Gjatë karrierës së tij muzikore, Eminem i ka dedikuar Hailiet mbi 20 këngë, sepse siç ka treguar edhe ai vetë ajo ka qenë motivimi i tij i vetëm.

Duke qenë se ajo është pika e dobët e reperit, e kemi parë të rritet në sy të publikut dhe tani mund të themi se ajo është bërë një zonjushë shumë simpatike. 

Eminem ka 3 fëmijë, por vetëm njëra prej tyre është vajza e tij e vetme biologjike. Hailie Jade Scott është shumë e njohur nga fansat e Eminem dhe prej faktit se vetë reperi nuk ka lënë rast pa e përmendur vajzën e tij.

Sot Hailie është rritur dhe është bërë një zonjushë shumë simpatike. Së fundmi ajo ka publikuar në rrjete sociale një fotografi, në të cilën shihet e tonifikuar dhe me trup të palestruar.

E veshur me një palë bikini ngjyrë të verdhë, 23-vjeçarja ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment