Prindërit e Fahriye Evcen i bëjnë dhuratën me shumën marramëndëse djalit të saj dhe Kemalit

Prindërit e Fahriye Evcen i bëjnë dhuratën me shumën marramëndëse djalit të saj dhe Kemalit

10:50, 26/03/2019

Çifti shumë i njohur i showbizzit në Turqi Fahriye Encen dhe Burak Ozçivit janë në pritje për u bërë prindër për herë të parë.

Ata e kanë zgjedhur dhe emrin e vogëlsuhit të cilin do ta quajnë Karan.

Ende pa lindur vogëlushi ka marrë dhuratën e parë dhe kjo nga prindërit e Fahriye Evcen.

Prindërit e aktores ka harzhuar plot 140 mijë dollarë për dhomën e bebit.

Çdo gjë që ndodhet në shomën e bebit ështëdhuratë nga gjyshërit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco