’U dogj e gjallë në makinë’,  Stallone merr lajmin e tmerrshëm për kushërirën

’U dogj e gjallë në makinë’, Stallone merr lajmin e tmerrshëm për kushërirën

10:06, 26/03/2019

Kushërira e ylli të Hollyëood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.

Viktoria Kravchenko ishte pasagjere në një BMË, që u përfshi në një aksident dhe shpërtheu në flakë pasi goditi në shtyllë elektrike.

Drejtuesi i makinës Shamil Gajdzhiev, 22 vjeç, gjithashtu vdiq.

33-vjeçarja është vajza e biznesmenit Valery Kravchenko.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë makinën e shpërthyer në flakë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment