FOTO/ Bebe Rexha publikon imazhin provokativ më pas u pendua dhe e fshiu

FOTO/ Bebe Rexha publikon imazhin provokativ më pas u pendua dhe e fshiu

09:03, 26/03/2019

 Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme të momentit dhe po njeh vetëm suksese në karrierën e saj muzikore.

E shohim shpesh në evenimente të rëndësishme muzikore dhe së fundmi ka publikuar këngën “Last Hurrah” e cila ka rezultuar shumë e suksesshme. 

Bebe është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon herë pas here foto dhe video nga përditshmëria e saj.

E së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto të cilët më pas e fshiu.

Ajo shfaqej një kostum ku pjesa e sipër e saj ja nxirrte shumë në pah gjoksin e ndoshta kjo ka bërë që këngëtarja ta fshij foton menjëherë pas publikimit.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco