Jennifer Lopez ua shuan shpresat meshkujve nën 33 vjeç, ja këshilla e saj për femrat...!

Jennifer Lopez ua shuan shpresat meshkujve nën 33 vjeç, ja këshilla e saj për femrat...!

22:19, 24/03/2019

Jennifer Lopez zbulon këshillat më të mira të takimeve dhe lidhjeve të dashurisë, derisa ndihmon një të huaj që bën këto gjëra për herë të parë.

JLO njihet për disa lidhje, kështu që ka kuptim që këngëtarja të ofrojë këshillën e marrëdhënieve që ajo ka mësuar gjatë këtyre viteve.

Në një video, 48-vjeçarja i tregon një gruaje me emrin Brook Ansley se çfarë duhet të shikohet për një lidhje.

“Djemtë, derisa të bëhen 33-vjeç janë me të vërtetë të padobishëm”, tha këngëtarja, ndërsa e këshilloi Brook, e cila tha se së fundi kishte filluar një lidhje.

JLo ka përjetuar vështirësi me lidhje, por tani është e lumtur krah ish-bejsbollistit, Alex Rodriguez, 42 vjeç, me të cilin filloi lidhjen më 2017.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco