VIDEO/ Bukuroshja që zevëndësoi Kejvinën 'e djeg' që natën e parë

VIDEO/ Bukuroshja që zevëndësoi Kejvinën 'e djeg' që natën e parë

22:05, 23/03/2019

Pas largimit të Kejvina Kthellës , “Xing me Ermalin” mbeti pa velinë. Por pas dy javësh audicione dhe aplikimeve të shumta duket se më në fund është gjetur velina e re.

Vetëm pak minuta pas fillimit të programit drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi ftoi në studio Belindën.

Ndryshe nga herë të tjera, prezantimi i velinës së re u bë pa shumë bujë. 18-vjeçarja bukuroshe duket se nuk kishte nevojë.

 E veshur me një fustan ngjyrë nudë, me flokë të gjata kaçurrela Belinda u fut në studio mes duartrokitjesh me një ecje tejet provokuese.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

krist24/03/2019 16:38

Bleona,po na del me e sinqerta.O nxiri,ose mbaji si e gjithe dynjaja.Fustan ngjyre nudoje?A mund te na e shpjegoi njeri,kete ngjyre?Besoj piktoret qe merren me ngjyrat edhe gjate orarit te punes,mund te ndihmojne ne kete drejtim-pa asnje drejtim.

Shto koment

Denonco