FOTO/ Njihuni me arbitren më seksi në botë

FOTO/ Njihuni me arbitren më seksi në botë

21:32, 23/03/2019

20 vjeçare, polake, gjyqtare ndeshjesh, atlete, studente e Juridikut, modele dhe tifoze e Legia Varshavës, Karolina Bojar është kthyer në kryelajm në mediat sportive dhe rozë në të gjithë botën.

Arbitrja më seksi po bëhet fenomen edhe në rrjetet sociale, me 150 mijë ndjekës aktualisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco