FOTO/ Merr fund enigma, ja bukuroshja nga Elbasani që zëvendëson Kejvinën

FOTO/ Merr fund enigma, ja bukuroshja nga Elbasani që zëvendëson Kejvinën

20:44, 23/03/2019

Largimi i modeles Kejvina Kthjella nga “Xing me Ermalin” u kthye në një nga lajmet më të komentuara të showbizit javët e fundit.

Por mesa duket pas largimit të Kejvinës në Itali, për të ndjekur një projekt tjetër, moderatori Ermal Mamaqi nuk ka humbur kohë dhe ka gjetur menjëherë zëvendësuesen e saj.

Ajo është modelja nga Elbasani Belinda Dragoti, e cila ka konkuruar disa herë në kompeticione të ndryshme bukurie, ndërsa sot do të shfaqet për herë të parë në emision.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco