VIDEO/ Bebe Rexha këngon e rrethuar me meshkuj të zhveshur

VIDEO/ Bebe Rexha këngon e rrethuar me meshkuj të zhveshur

19:53, 23/03/2019

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka marrë vemendjen e të gjitha mediave me postimin e saj të fundit.

Bebe Rexha ka performuar nĂ« njĂ« lokal tĂ« komunitetit “LGBT”.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishet e tëra në të zeza, ndërsa gjatë performancës pranë saj qëndronin disa meshkuj gjysmë të zhveshur.

“Ne do tĂ« bĂ«jmĂ« çfarĂ«do qĂ« dĂ«shirojmĂ«. DashurojmĂ« kĂ« duam. JetojmĂ« si duam. Faleminderit komunitetit LGBT qĂ« gjithmonĂ« mĂ« doni dhe asnjĂ«herĂ« nuk mĂ« gjykoni mua”, ka shkruar Bebe.

PĂ«r ndryshe, projekti i fundit nga Bebe Rexha Ă«shtĂ« “Last Hurrah”, kĂ«ngĂ« kjo e shoqĂ«ruar edhe me videoklip.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment