VIDEO/ Një natë me Majk apo Seldin? Ja si përgjigjet Adelina Berisha

VIDEO/ Një natë me Majk apo Seldin? Ja si përgjigjet Adelina Berisha

19:33, 23/03/2019

Adelina Berisha ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e një nga pyetjet që iu bë asaj ishte se kë zgjedh mes Majk dhe Seldit për një natë.

Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 3:10 mund të mësoni përgjigjen e Adelinës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco